Kanice - Jetenovice 1:3, Všeruby - Díly 3:2, Chodská Lhota - Poběžovice 2:2
Poběžovice - Kanice 0:2, Díly - Domažlice 2:7, Pocinovice - Chodská Lhota 0:5
Kanice - Díly 1:4, Domažlice - Poběžovice 2:3, Jetenovice - Pocinovice 6:1
Poběžovice - Všeruby 3:0, Díly - Pocinovice 5:6, Jetenovice - Domažlice 4:0
V. kolo:
Pocinovice - Poběžovice 0:10, Domažlice - Všeruby 1:3, Chodská Lhota - Díly 4:6
VI. kolo:
Kanice - Pocinovice 3:2, Jetenovice - Všeruby 6:1, Poběžovice - Díly 10:3, Chodská Lhota - Domažlice 5:6
VII. kolo:
Všeruby - Chodská Lhota 5:2, Díly - Jetenovice 3:7, Domažlice - Kanice 5:3
VIII. kolo:
Domažlice - Pocinovice 6:2, Kanice - Všeruby 1:1, Chodská Lhota - Jetenovice 1:6
IX. kolo:
Všeruby - Pocinovice 6:3, Poběžovice - Jetenovice 1:4, Kanice - Chodská Lhota 4:1
XV. kolo:
Pocinovice - Kanice 1:4, Všeruby - Jetenovice, Díly - Poběžovice, Domažlice - Chodská Lhota 6:3
XVI. kolo:
Chodská Lhota - Všeruby, Jetenovice - Díly, Kanice - Domažlice 4:3
XVII. kolo:
Pocinovice - Domažlice 2:2, Všeruby - Kanice 2:2, Jetenovice - Chodská Lhota 7:2

I. Staňkov - Domažlice 6:4

Góly dávali: Vojtěch Němec, Jiří Látal, Libor Peteřík, Petr Němec, Luboš Raška, Martin Levák
Vyloučení: 3x Vojtěch Němec, 3x Petr Hoffman, Karel Tomášek, Martin Levák

Průběh zápasu:
Úvodní utkání Chodské ligy začalo ve svižném tempu. Domažlice se zásluhou brejku Soukupa ujaly vedení 1:0. Staňkov si nedokázal nahrát a tvořil obrovské množství hrubek zvláště ve vlastním obranném pásmu. Ještě před polovinou první třetiny vedly Domažlice 2:0 a se Staňkovem to nevypadalo vůbec dobře. Staňkov poté zpřesnil hru, zvýšil důraz v osobních soubojích a přišly i šance. Z brejků se těsně neprosadili Karel Tomášek a Jiří Látal. Následující šance už se ujala. Karel Tomášek našel přesnou nahrávkou Vojtěcha Němce a ten se střelou od modré nemýlil - 2:1. Dvě minuty poté se do útoku rozjel Jiří Látal, zavolal si o přihrávku, Vojtěch Němec ho našel před modrou čárou, Jiří Látal se uvolnil přes domažlického obránce a přesnou střelou pod víko srovnal stav na 2:2. Ještě před koncem první třetiny se Staňkovu podvedl dokonalý obrat. Po dorážce Libora Peteříka vedl Staňkov 3:2. V druhé třetině už měl o něco navrch Staňkov. Petr Němec atakoval úspěšně Soukupa v domažlickém obranném pásmu, ten puk ztrácí. K puku se dostává druhý napadající hráč Petr Hoffman a zpátky nahrává Petrovi Němcovi, který osamocen před domažlickým gólmanem výtečně tečuje pod víko - 4:2. V druhé třetině měly Domažlice mnoho početních výhod, při nedisciplinovanosti Staňkova. V jedné chvíli seděli na staňkovské trestné lavici 4 hráči - Martin Levák, Karel Tomášek, Petr Hoffman a Vojtěch Němec. Domažlice hráli více než 5 minut přesilovku 5 na 3, poté ještě několikrát přesilovku 5 na 4, ale ani jednou se nedokázali gólově prosadit. Velkou zásluhu na tom má staňkovský gólman Jan Brožovský. Na začátku třetí třetiny se prosadil obránce Luboš Raška a Staňkov vedl 5:2. V zápětí však Domažlice snižují na 5:3, poté co propadla staňkovská obrana. S postupem času získává Staňkov větší převahu, soupeř se víceméně brání, hru jim dokáže tvořit prakticky jen Soukup. Další branku za Staňkov dává Martin Levák a zvyšuje tak na 6:3. Staňkov ovšem ještě jednou chybuje a Domažlice tak určují konečnou podobu výsledku na 6:4. Staňkov získává na svou stranu první vítězství a úspěšně tak vykročil vstříc k obhajobě titulu.

Vyloučení: Michal Fronk, Pavel Blacký, Tomáš Nový, Libor Peteřík

Staňkov se dostal do vedení hned v úvodním střídání. Gólově se prosadil Petr Hoffman po přihrávce Jiřího Látala. Staňkov měl po celý zápas více šancí, Všeruby si nedokázaly přihrát a nevyužily ani přesilovku 5 na 3. Staňkov naopak mnohokrát uzavřel Všeruby v jejich obranném pásmu a ostřeloval všerubského gólmana. V druhé třetině se nejprve trefil staňkovský Jiří Látal a poté podruhé Petr Hoffman a Staňkov vedl rozdílem tří gólů. Ve třetí třetině přidal gól do sítě Všerub Libor Peteřík a Staňkov vedl 4:0. Poté Všeruby snížili z dorážky před staňkovskou svatyní. Utkání tak skončilo 4:1 ve prospěch Staňkova.

Sestava HC Staňkov:
3. útok Zdeněk Pikal (Radek Blacký) - Libor Peteřík - Josef Vavrica

III. Staňkov - Chodská Lhota 5:1

Góly dávali: 2x Tomáš Nový, Jiří Látal, Josef Vavrica a Petr Němec
Vyloučení: Petr Hoffman, Jiří Látal

Staňkov se ujal vedení hned v úvodu utkání, kdy se prosadil Tomáš Nový. Staňkov si dobře nahrával a tvořil si řadu šancí. Chodská Lhota byla pomalejší. Do konce první třetiny dal Staňkov ještě dva góly prostřednictvím Petra Němce a Josefa Vavrici, který dal svůj vůbec první gól v Chodské Lize. Potom měl ještě obrovskou šanci Martin Levák při samostatném nájezdu, ale bohužel se netrefil.První třetinu tedy vyhrál Staňkov v poměru 3:0 a pro zbytek zápasu už přeci jen zvolnil tempo. V druhé třetině se po slalomovém prokličkování celého hřiště prosadil Jiří Látal a bylo to 4:0. Poté sice hosté snížili na 4:1 po nedůrazné práci staňkovské druhé obrany před vlastní bránou, kdy nechala před Janem Brožovským volné dva útočníky Chodské Lhoty. Třetí třetina byla opět ve znamení řady šancí staňkovského útoku, ujala se jen jedna, kdy na jejím konci byl v tomto utkání již podruhé Tomáš Nový. Staňkov zaslouženě přehrál Chodskou Lhotu 5:1.

2. útok Zdeněk Pikal - Karel Tomášek - Libor Peteřík
3. útok Martin Levák - Tomáš Nový - Josef Vavrica
2. obrana Ladislav Kabourek - Radek Blacký

IV. Staňkov - Kanice 1:1

Góly dávali: Petr Němec
Vyloučení: 2+10 Petr Němec, Petr Hoffman, Michal Fronk

Staňkov nastoupil k zápasu v nejslabší sestavě v této sezóně. Staňkov byl v první třetině lepším týmem, měl více šancí, z nichž některé tutové nedokázal proměnit. V závěru třetiny se prosadil do pravého horního růžku Petr Němec a Staňkov vedl 1:0. V druhé třetině se staňkovští nechávali zbytečně vylučovat díky své nedisciplinovanosti. Kanice hráli dokonce i přesilovku 5 na 3, ale prakticky se nedokázali prosadit. Po sérii oslabení Staňkova se Kanice dostali do tempa a Staňkov odpadl, nedokázal si přihrát. Kanice si sice nahrávaly, často uzamkly Staňkov v obranném pásmu, ale víceméně branku ostřelovali pouze od modré čáry. Staňkov se dostával do méně šancí, ale za to více nebezpečných pro Kanice - tváří v tvář stáli osamoceni před kanickým brankářem jak Martin Levák tak Tomáš Nový a Petr Němec, ale bohužel bez efektu. Od poloviny zápasu tedy byly Kanice lepším týmem a také v druhé třetině srovnali stav na 1:1 po průměrné střele po zemi k levé tyči Jana Brožovského, který kromě tohoto zákroku v řadě případů Staňkov podržel. Tři minuty před koncem bylo nařízeno trestné střílení proti Kanicím, po závaru před jejich brankou. Za Staňkov toto trestné střílení jel Petr Němec, udělal kličku do bekhendu, ale na katastrofálním ledě po hodině a půl bez úpravy rolbou, puk nezvedl přestože už mu v cestě do jinak odkryté brány stál jen brankářů beton. V třetí třetině gól nepadl a tak skončil stav remízou, za kterou mohou být staňkovští vzhledem k nejhoršímu letošnímu výkonu nadmíru spokojeni.

1. útok Petr Němec - Martin Levák - Petr Hoffman
2. útok Zdeněk Pikal - Libor Peteřík - Josef Vavrica - Tomáš Nový
2. obrana Pavel Blacký - Radek Blacký

V. Staňkov - Jetenovice 5:2

Góly dávali: 2x Petr Hoffman, Libor Peteřík, Tomáš Nový a Michal Fronk
Vyloučení: Michal Fronk a Jiří Látal

V první třetině se hrál opatrnější hokej a hra byla vyrovnaná. V závěru první třetiny se ujaly Jetenovice vedení 1:0, když brankář Staňkova Jan Brožovský nestačil pokrýt střelu z úhlu přes staňkovského obránce. Od druhé třetiny již byl Staňkov lepším týmem a projevilo se to i na výsledku. V polovině třetiny se po levé straně dostal ke střele Libor Peteřík, vypálil po ledě a trefil se přesně k pravé tyči - srovnáno 1:1. Ke konci druhé třetiny se po přihrávce Jiřího Látala trefil přesně do růžku Petr Hoffman - 2:1. V úvodu třetí třetiny se z dorážky před bránou prosadil Tomáš Nový - 3:1. Což byl klíčový moment zápasu. Zanedlouho zvýšil vedení Staňkova ještě po přihrávce Jiřího Látala střelou od modré Michal Fronk - 4:1. Staňkov ovšem poté nepokryl dostatečně jetenovické útočníky před vlastní bránou a Jetenovice snížily střelou o tyč 4:2. Staňkov ovšem nepřipustil další snížení stavu a přidal ještě jeden gól. Po střele Vojtěcha Němce od modré čáry dorážel před bránou Petr Hoffman a určil tak konečnou podobu výsledku na 5:2 pro Staňkov. Staňkov se tak dostal do čela tabulky Chodské ligy a zůstává po 5 odehraných kolech jediným neporaženým týmem v lize.

2. útok Libor Peteřík - Josef Vavrica - Tomáš Nový
2. obrana Pavel Blacký - Martin Levák

VI. Staňkov - Pocinovice 14:0

Góly dávali: 3x Radek Blacký, 2x Ladislav Kabourek, 2x Petr Němec, Petr Hoffman, Tomáš Nový, Michal Fronk, Jiří Látal, Josef Vavrica, Pavel Blacký a Vojtěch Němec
Vyloučení: Michal Fronk, Jiří Látal, Tomáš Nový

Jednoznačný zápas ve prospěch Staňkova. Jetenovice se prakticky celý zápas bránily a ojediněle ohrožovaly branku Staňkova pouze střelami z dálky. Několik branek vsítil Staňkov dokonce při svém vlastním oslabení. Staňkov vyhrál první třetinu 5:0, druhou třetinu 4:0 a třetí třetinu 5:0. Konečný výsledek zněl 14:0. Hattrickem se blýskl Radek Blacký, nejvíce asistencí měl Jiří Látal a první vychytanou nulu v sezóně si vychutnal Jan Brožovský.

3. útok Martin Levák - Radek Blacký
2. obrana Pavel Blacký - Ladislav Kabourek

VII. Staňkov - Poběžovice 2:7

Góly dávali: Petr Hoffman a Josef Vavrica
Vyloučení: Petr Hoffman, Jiří Látal, Libor Peteřík

Staňkov nastoupil na kompletní dvě pětky a poprvé s brankářem Janem Peprným. Poběžovice nastoupily pouze v osmi hráčích v poli. Poběžovice se ujaly vedení 1:0, poté co se poběžovický útočník v obranném pásmu Staňkova dokázal prosadit přes tři staňkovské hráče. Staňkov poté srovnal, po přihrávce Jiřího Látala skóroval do odkryté branky Petr Hoffman - 1:1. Poté se Poběžovice opět ujaly vedení 2:1, tak skončila první třetina. V druhé třetině přidaly Poběžovice další gól a vedly 3:1. V třetí třetině se Staňkov pokoušel o snížení a více otevřel hru, Poběžovice toho využily a nakonec zvítězily vysoko 7:2. Poběžovice sice hrály pouze v 8 hráčích v poli, ale z toho 4 hráče jsme viděli v poběžovickém dresu poprvé, bylo vidět, že hrají vyšší soutěže a to bylo znát. Staňkov si na druhou stranu nedokázal přihrát, prakticky nestřílel na poběžovickou branku a dělal fatální chyby. Sečteno a podtrženo Poběžovice - Staňkov 7:2. Celý zápas byl velmi vyhecovaný, ve hře bylo spoustu osobních soubojů a nečistých zákroků. Opět se potvrdilo, že před každým zápasem s Poběžovicemi je nutné udělat konfrontaci soupisky hráčů Poběžovic.

2. útok Libor Peteřík - Josef Vavrica - Martin Levák
brankář Jan Peprný

VIII. Staňkov - Díly 5:3

Góly dávali: 2x Zdeněk Pikal, 2x Petr Hoffman a Jiří Látal
Vyloučení: Martin Levák

Staňkov nastoupil k zápasu pouze v 9 hráčích v poli. Ujal se vedení 1:0 pak vedl 3:1. V závěru vedl Staňkov 4:3, Díly hrály powerplay a Staňkov určil konečnou podobu výsledku na 5:3.

1. útok Zdeněk Pikal - Jiří Látal - Petr Hoffman
1. obrana Radek Blacký - Michal Fronk - Martin Levák

IX. Staňkov - Domažlice 3:2

Góly dávali: Michal Fronk, Luboš Raška a Karel Tomášek
Vyloučení: Libor Peteřík, Petr Hoffman

Staňkov nastoupil k zápasu po dlouhé době na 3 útoky a 2 obrany, Domažlice hrály pouze na nekompletní dvě pětky. V první třetině byly lepší Domažlice. Při závaru před staňkovskou brankou byl zalehnut puk obráncem Staňkova a bylo tak nařízeno trestné střílení. Postavili se proti sobě domažlický Soukup a brankář Jan Brožovský. Soukup volil střelu těsně nad beton k tyči, ale naštěstí pro Staňkov trefil pouze tyč. Soukup se během utkání několikrát projel celým hřištěm až před Staňkovskou bránu, ale ujala se jeho jedna střela v první třetině a Domažlice tak vedly 1:0. V druhé třetině se za Staňkov trefil Michal Fronk, z velkého úhlu propálil brankáře Domažlic - srovnáno 1:1. Bohužel ale ihned v zápětí se Domažlice dostaly opět do vedení po tečované střele 2:1. V třetí třetině se dokázal šťastně trefit staňkovský Luboš Raška a srovnal tak podruhé stav na 2:2. Až v samotném závěru třetí třetiny se Staňkov dostal do přečíslení a po přihrávce Jiřího Látala se do prázdné brány trefoval Karel Tomášek a zařídil tak vedení Staňkova 3:2. Závěrečné dvě minuty už Staňkov ubránil a zvítězil. Staňkov odehrál celé utkání velmi špatně, kromě výkonu brankáře není nic co by se dalo pozitivně hodnotit. Poslední dobou má Staňkov velmi nevyrovnané výkony, dokázal zvítězit jen díky svému brankáři Janu Brožovskému a díky tomu, že Domažlických bylo málo.

Vyloučení: 2+10 Libor Peteřík, Tomáš Nový, Petr Hoffman

Staňkov měl v tomto zápase k dispozici tři útoky a dvě obrany. Soupeř točil tři pětky a hned v úvodu otevřel skóre - puk jde na modrou čáru, obránce střílí po ledě a jeden z útočníků ukázkově tečuje pod víko - 0:1. Po obdržené brance se staňkovští snažili vyrovnat, ale řadu gólových šancí nevyužili - respektive soupeřův gólman nic nepustil. Až v závěru první třetiny se prosadil (zarytý abstinent a odpůrce alkoholu) Libor Peteřík. Libor objel soupeřovu klec a při výjezdu pohotově skóroval - 1:1. V druhé třetině byly k vidění šance na obou stranách a oba brankáři několikrát předvedli své umění, ale z gólu se radoval pouze soupeř. Martin Levák příliš otálel s rozehrávkou před vlastní brankou, ztratil puk a všerubský útočník tvrdou ranou pod horní tyč nedal Janu Brožovskému nejmenší šanci. Nutno dodat, že v prostřední části se hra dost přitvrdila a rozhodčí rozdal spoustu trestů. Po druhé třetině tedy svítil na světelné tabuli stav 1:2. V poslední třetině se Staňkov snažil seč mohl, ale Všeruby dobře bránily a když už se Staňkov dostal ke střele, tak skvěle zaúřadoval soupeřův brankář. S přibývajícími minutami se staňkovská snaha měnila v křeč - přihrávky byly nepřesné nebo odskakovaly od hokejek a utkání se znovu přiostřilo. V závěru stáhl Staňkov hru na 2 pětky, otevřel hru a dokázal si vytvořit několik šancí. Všeruby po rychlém protiútoku nastřelily tyč, ale branka už nepadla.

3. útok Josef Vavrica - Radek Blacký - Ladislav Kabourek
1. obrana Michal Fronk - Martin Levák

XI. Staňkov - Chodská Lhota 2:2

Góly dávali: Pavel Blacký a Karel Tomášek
Vyloučení: 4x Jiří Látal, Luboš Raška

Staňkov se nachází v herní krizi, nedokáže si nahrát v žádné herní situaci. V první třetině se Staňkov ujal vedení 1:0 po střele Pavla Blackého. V druhé třetině Chodská Lhota snížila při nedostatečném pokrytí hráčů před vlastní bránou - 1:1. Do konce druhé třetiny Chodská Lhota výsledek obrátila a po neudržení puku Jana Brožovského to bylo 1:2. Staňkov se v závěrečné třetině dostal nejméně do pěti samostatných nájezdů, ale ani jednou šanci neproměnil. Po vhazování v obranné třetině Chodské Lhoty srdnatě vybojoval puk Libor Peteřík, Vojtěch Němec nahrál Karlovi Tomáškovi a ten se nemýlil a srovnal tak na konečných 2:2.

1. útok Tomáš Nový - Jiří Látal - Petr Hoffman
2. útok Libor Peteřík - Karel Tomášek - Martin Levák
3. útok Josef Vavrica - Radek Blacký - Luboš Raška

XII. Staňkov - Kanice 2:2

Góly dávali: Petr Hoffman a Luboš Raška
Vyloučení: Petr Hoffman (trest ve hře), Jiří Látal (trest ve hře), 2x Pavel Blacký, Michal Fronk, 1x mnoho hráčů na ledě

Ihned v úvodu utkání se začalo hrát ve vysokém tempu a to vydrželo po celý zápas. Na začátku se dostal do pár šancí Staňkov, ale neproměnil. Hra byla poté vyrovnaná, šance se střídaly na obou stranách. Až v závěru první třetiny, kdy Kanice hrály přesilovku, se po přihrávce Jiřího Látala střelou po ledě trefil Petr Hoffman a Staňkov vedl - 1:0. Druhá třetina byla velmi vyrovnaná a oba brankáři měli dost práce, ale skóre se neměnilo. Třetí třetina přinesla opět řadu šancí, nejprve Kanice nastřelily břevno a poté staňkovský brankář Jan Brožovský na poslední chvíli vytahoval lapačkou puk, který mířil do brány. Pět minut před koncem střílel na bránu Kanic Jiří Látal, k odraženému puku se dostal Luboš Raška a s využitím svého důrazu dorazil puk za brankovou čáru - 2:0. Staňkov tak po několika nevydařených utkáních vítězí ve velmi vyrovnaném a rychlém duelu.

1. útok Luboš Raška - Jiří Látal - Petr Hoffman

XIII. Staňkov - Jetenovice 0:6

Vyloučení: 2x Vojtěch Němec, 2x Michal Fronk, 1x mnoho hráčů na ledě

Staňkov nastoupil k zápasu pouze na dvě pětky, soupeř na tři. To mělo velký vliv. První třetina skončila nerozhodně, v druhé Jetenovice střelily 4 góly, všechny z dorážky do prázdné brány. Ve třetí třetině přidaly ještě góly dva. Celkem 0:6

1. útok Libor Peteřík - Karel Tomášek - Tomáš Nový
2. útok Luboš Raška - Martin Levák - Josef Vavrica - Radek Blacký

XIV. Staňkov - Pocinovice 9:2

Góly dávali: 2x Petr Hoffman, 2x Karel Tomášek, 2x Radek Blacký, 2x Libor Peteřík, 1x Jiří Látal
Vyloučení: 2x Vojtěch Němec, 1x Michal Fronk

Staňkov byl celý zápas jasně lepším týmem, již v první třetině vedl 4:0. Celkově 9:2, navíc spoustu šancí pochytal pocinovický brankář, naopak Jan Brožovský se musel zahřívat čajem.

2. útok Libor Peteřík - Karel Tomášek - Luboš Raška
3. útok Tomáš Nový - Josef Vavrica - Radek Blacký
1. obrana Michal Fronk - Vojtěch Němec - Pavel Blacký

XV. Staňkov - Poběžovice 3:3

Góly dávali: 2x Petr Němec, Petr Hoffman
Vyloučení: Vojtěch Němec, 5x Petr Hoffman, 3x Jiří Látal (trest ve hře), Michal Fronk, Libor Peteřík do konce (trest ve hře), Pavel Blacký

V první třetině otevřely Poběžovice skóre - tahaná střela od pravého mantinelu propadla Janu Brožovskému do sítě - 0:1. Staňkov odpověděl ještě v první třetině - Jiří Látal vyhrává vhazování v útočném pásmu Petr Hoffman střílí a Petr Němec pohotově doráží puk do branky - 1:1. Poběžovice odpověděly hned v následující minutě - individuální únik zakončený pod horní tyč - 1:2. Ve druhé třetině se znovu prosadila první staňkovská pětka - puk po perfektní kombinaci usměrnil do branky Petr Němec - 2:2. Zápas se hrál velice tvrdě, ale zhruba od začátku druhé třetiny se přiostřil až moc - nesportovní chování, spousta nečistých zákroků, faulů na obou stranách a neschopní rozhodčí = nejhorší zápas sezóny. Vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat - Libor Peteřík si to se soupeřem rozdal "na férovku"... "bumbum" ... a oba dostali trest do konce zápasu. Mentální vyspělost poběžovických hráčů nejlépe vyjádřil účastník pěstního souboje s Liborem Peteříkem - při odchodu do kabin plivl na staňkovského Tomáše Nového. Utkání bylo rozkouskované vylučováním a hádkami hráčů - rozhodčí zápas vůbec nezvládli. Když napíšu, že až do konce zápasu byla trestná lavice stále obsazená tak rozhodně nebudu daleko od pravdy. Na konci druhé třetiny poslal Staňkov do vedení Petr Hoffman - tvrdá střela švihem do pravého růžku. Ve třetí třetině se Poběžovicím podařilo vyrovnat a výsledek 3:3 vydržel až do konce.

2. útok Libor Peteřík - Tomáš Nový - Josef Vavrica - Radek Blacký

XVI. Staňkov - Díly 5:0

Góly dávali: 2x Karel Tomášek, Petr Hoffman, Michal Fronk, Josef Vavrica
Vyloučení: Vojtěch Němec, 3x Michal Fronk, 2x Pavel Blacký, Petr Hoffman

První třetina byla vyrovnaná, střídaly se šance na obou stranách. Staňkov tento zápas podržel
Jan Brožovský, který předvedl nejlepší zápas této sezóny. Naopak dílský brankář své mužstvo nepodržel a Staňkov se ujal vedení po průniku Karla Tomáška, střelou ze střední vzdálenosti. Druhou branku dal po přihrávce Vojtěcha Němce důrazný Josef Vavrica, který nadvakrát protlačil puk za brankovou čáru. Po první třetině tedy 2:0. Ve druhé třetině se prosadil tandem Luboš Raška, Petr Hoffman, který se štěstím doslova protlačil puk do dílské brány. Díly si od poloviny zápasu přestaly nahrávat a Staňkov byl od tohoto momentu lepším týmem. Ve třetí třetině se nejprve od modré s pomocí teče trefil Michal Fronk a poté určil konečné skóre Karel Tomášek, po hrubkách v dílské obraně - 5:0.

1. útok Petr Němec - Luboš Raška - Petr Hoffman
2. útok Josef Vavrica - Radek Blacký - Karel Tomášek
obrana Michal Fronk - Vojtěch Němec - Pavel Blacký

1. čtvrtvinále play - off:

Staňkov - Domažlice 4:4

Góly dávali: 2x Petr Němec a 2x Jiří Látal
Vyloučení: 2x Michal Fronk, Pavel Blacký, Petr Hoffman, Tomáš Nový, Libor Peteřík, Petr Němec

Začátek utkání se posunul o 20 minut, protože se Domažlice dostavily na zápas pozdě. Kvůli tomu se třetí třetina zkrátila o 8 minut. Vedení Chodské ligy by mělo pamatovat i na takovéto prohřešky, protože to není fér a týmu, který přijede pozdě se vlastně nic nestane.
Oba týmy nastoupily na dvě pětky a na obou týmech byla znát dlouhá pauza mezi základní částí a play off. V osmé minutě první třetiny se Staňkov ujal vedení po samostatné akci Jiřího Látala - 1:0. Poté po střele domažlického útočníka brankář Jan Brožovský vyráží puk před sebe, Vojtěch Němec hrubě chybuje při vyhazování kotouče a Domažlice snadno doráží do poloprázdné brány - 1:1. Staňkov se nechával zbytečně vylučovat a dával tak soupeři po celý zápas šanci na změnu skóre. V oslabení se k puku dostává volný domažlický hráč na modré čáře a nedává Janu Břožovskému šanci - 1:2. V druhé třetině Staňkov tlačil, měl spoustu šancí ale bez efektu. Naopak Domažlice zvyšují na rozdíl dvou branek střelou od modré čáry přes obránce - 1:3. Staňkov stíhá 2 sekundy před koncem druhé třetiny s velkým štěstím snížit, kdy se puk nastřelený Petrem Němcem dostává odrazem od zadního mantinelu za brankáře Domažlic - 2:3. Ve třetí třetině byl lepší Staňkov, ostatně jako celý zápas. S nadsázkou lze říci, že pokud by Domažlice neměly Soukupa, nedostaly by se přes červenou čáru. Ale zpět k třetí třetině. Staňkov srovnává, po přihrávce Petra Hoffmana se z úhlu trefuje Jiří Látal - 3:3. Za nedlouho poté se ale Staňkov dopouští hrubé chyby, Michal Fronk propadá v obraně a po unikajícím útočníkovi Domažlic hází zbytečně hokejku. Rozhodčí logicky podle pravidel pískají trestné střílení. K tomu se staví Soukup a trefuje se přesně mezi betony Jana Brožovského - 3:4. Staňkovu se daří vyrovnat, po odrazu puku od zadního mantinelu doráží do odkryté branky Petr Němec - 4:4. Ihned poté byl zápas ukončen - v polovině 18 minuty.