Branky Staňkova:  4. Jiří Brož (Jakub Řehák)

37. Petr Hoffman

40. Jiří Brož

rozhodující samostatný nájezd - Jakub Řehák

Komentář k utkání pohledem fanynky:

V odvetě by Tempu Staňkov nestačila pouze výhra, ale muselo by i zvítězit na nájezdy, aby mohlo bojovat ve finále o první místo a postup do vyšší soutěže. K odvetnému zápasu nastoupili staňkovští hokejisté v sobotu 24. února 2024 v plzeňské Ice Aréně. A od začátku neváhali. Vletěli na led a hned po úvodním vhození bule se ujali vedení. Jakub Řehák našel krásně Jiřího Brože mezi kruhy a ten vyprášil pavučiny v bráně chotíkovského brankáře. To nebylo ale vše, co nám první třetina nabídla. Rozhodčí opět signalizuje gól. Řehák tečí v předbrankovém prostoru překonal brankáře po akci Davida Špirka a Jiřího Brože, a to znamená, že se Staňkov ujímá dvougólového vedení. Po chvíli se Chotíkovu podařilo snížit na 2:1. Arénou se rozezní siréna, a to značí jediné. První třetina nám už žádný zákrok nepřinese.

Po krátké přestávce se vracíme zpět na led. Vypadá to, že se schyluje k akci, která by mohla skončit gólem. A ano, je to tak. Ladislav Ozom vystřelil od modré čáry a brankář byl bez šance. Staňkov zvyšuje na 3:1 a s tímto výsledkem také odchází do kabin.

Začátek 3. třetiny, chotíkovští hokejisté se nestačili ani nadechnout a jejich brankář už zase musel lovit puk ze své brány. Po asistenci Řeháka střílí Brož další gól. Stav utkání 4:1. U tohoto výsledku ale Staňkov moc dlouho nezůstal a ve spolupráci Rojt, Kapitán střílí stálice týmu Petr Hoffman svůj dnešní první gól. Jedno je dnes jasné. Chotíkov pojede domů minimálně s pětigólovou náloží. Hráč s číslem 8 Jiří Brož vstřelil dnes už svůj třetí gól a svým hattrickem ještě více umocnil dnešní vítězství v základní hrací době. Závěrečný hvizd rozhodčího, a to znamená jediné. Dnes se pojedou nájezdy.

Staňkovský brankář Tomáš Hrdlička zamkl bránu, pustil za záda jen jeden gól a Jakub Řehák svým druhým proměněným nájezdem v osmé sérii posílá HC Tempo Staňkov do finále. To, jak teď už víme, odehraje Staňkov proti HC Žebrák. Držíme palce.